ZAJĘCIA Z INFORMATYKI I PROGRAMOWANIA

ZAJĘCIA Z INFORMATYKI I PROGRAMOWANIA

W odpowiedzi na duże zapotrzebowanie rynku pracy na specjalistów IT i programistów oraz brak edukacji informatycznej u najmłodszych dzieci firma lekcjebartek kieruje swoją ofertę do szkół i innych jednostek edukacyjnych.

Proponowane przez lekcjebartek zajęcia cieszą się obecnie dużą popularnością. Pozwalają dziecku nabyć umiejętności informatyczne dużo wcześniej, niż w szkołach technicznych i na studiach. Pozwala to dziecku rozpocząć edukację IT w najlepszym do tego momencie.

Zajęcia przybierają formę warsztatów, pracy grupowej. Pierwsza część zajęć polega na wprowadzeniu i objaśnieniu niezbędnych pojęć, reguł i zasad dot. omawianego tematu, dyskusji z uczniami. Druga część zajęć polega na pracy w środowiskach programistycznych i aplikacjach odpowiednio dostosowanych do wieku dzieci. Przed przejściem do następnego tematu wiedza uczniów zostaje sprawdzona poprzez samodzielne wykonanie określonego zadania.

Materiały do nauki, oceny i wyniki pracy są dostępne dla każdego ucznia na autorskiej platformie e-learningowej lekcjebartek, do której dostęp uzyskuje w trakcie pierwszych zajęć.

Autorski system motywacyjny lekcjebartek zachęca uczniów do aktywnego udziału w lekcjach oraz sprawia, że nauka staje się prostsza i łatwiej przyswajalna. Taki sposób motywacji ucznia sprawia, że zajęcia nie są odbierane jako obowiązek, lecz forma zabawy, hobby, rozwijania swoich nieodkrytych do tej pory zainteresowań.

Zajęcia mogą odbywać się wg autorskiego programu lekcjebartek, lub programu zaproponowanego przez dyrekcję placówki.

Firma lekcjebartek Bartłomiej Dzida posiada doświadczenie, niezbędną wiedzę, materiały naukowe oraz zaplecze sprzętowe do przeprowadzania zajęć z przedmiotów informatycznych i programowania.

Skontaktuj się z lekcjebartek już dziś klikając w ten tekst i dowiedz się więcej!