Kilka słów o mnie…

Czym jest dla mnie muzyka i dlaczego się tym zajmuję?

Muzyczną pasję odziedziczyłem po mamie- absolwentce Państwowej Szkoły Muzycznej w Katowicach. Od kilku lat jestem związany z edukacją muzyczną jako nauczyciel, a od 2014r. działam jako lekcjebartek. Od najmłodszych lat interesowałem się muzyką i grą na instrumencie.

W wieku ośmiu lat rozpocząłem edukację muzyczną w jednostkach państwowych i prywatnych. Początkowo instrumentem głównym był keyboard, później rozpocząłem naukę gry na fortepianie. Przez wiele lat byłem członkiem Orkiestry Rozrywkowej, a obecnie uczestniczę w projekcie muzycznym obejmującym szeroko pojętą muzykę elektroniczną. Wielokrotnie podejmowałem współpracę z zespołami kameralnymi, okolicznościowymi, czy chórami. Tworzyłem również oprawę muzyczną przedstawień teatralnych. Dzięki temu miałem styczność z wieloma gatunkami muzyki – z muzyką sakralną, filmową, klasyczną, rockową, elektroniczną, a także jazzem, który jest szczególnym elementem mojej pasji.

W swojej pracy dużą wagę przywiązuję do innowacyjnych form edukacji artystycznej i wykorzystania nowoczesnych technologi. Podchodzę do każdego ucznia indywidualnie, tak aby nauka była efektywna, a zarazem przynosiła radość i satysfakcję na każdym jej etapie.

Pracuję z dziećmi od 4 roku życia, a także z dorosłymi. Nie ma granic wiekowych dla rozpoczęcia nauki gry na instrumencie. Współpracuję także z osobami niepełnosprawnymi, wprowadzając elementy muzykoterapii.

Moim najważniejszym osiągnięciem jest łączenie pracy i pasji, której efektem są zadowoleni uczniowie.

Pozostałe osiągnięcia:

  • I nagroda w Wojewódzkim Konkursie Muzycznym Estrada Młodych 2008r.
  • III nagroda (duet) w Wojewódzkim Konkursie Muzycznym Estrada Młodych 2009r.
  • I nagroda w Wojewódzkim Konkursie Muzycznym Estrada Młodych 2009r.
  • I nagroda w Wojewódzkim Konkursie Muzycznym Estrada Młodych 2011r.
  • I miejsce na Strumieńskim Festiwalu Artystycznym 2012r.
  • II miejsce w X Przeglądzie Amatorskich Zespołów Młodzieżowych Żubrowisko 2013r.

Ponadto wyróżnienia i nagrody w konkursach , przeglądach (w tym na szczeblu wojewódzkim), festiwalach, udział talent show itp.

Skontaktuj się z lekcjebartek już dziś klikając w ten tekst i dowiedz się więcej!