Firma lekcjebartek Bartłomiej Dzida przywiązuje ogromne znaczenie do ochrony prywatności swoich Klientów. W tym miejscu znajdą Państwo wszystkie zasady gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania danych naszych Klientów.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:

1. administratorem Twoich danych osobowych jest firma lekcjebartek Bartłomiej Dzida ul. Turystyczna 48 43-241 Łąka

2. Twoje dane osobowe przetwarzane będą podczas realizacji usług  oraz jeśli wyrażono osobną zgodę – do otrzymywania od nas newslettera – na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

3. odbiorcami Twoich danych osobowych będziemy my i firma prowadząca naszą księgowość (wpis w CEiDG), a w wypadkach, kiedy usługa będzie realizowana przez podmioty współpracujące- zostaniesz o tym poinformowany i poproszony o zgodę (o ile jej wcześniej nie została podpisana)

4. Twoje dane osobowe będą przechowywane do momentu żądania ich usunięcia- jak zażądasz, usuniemy. Można to zrobić kontaktując się z nami poprzez formularz kontaktowy na stronie www.lekcjebartek.pl, poprzez e-mail, bądź pisemnie.

5. posiadasz prawo do żądania od nas dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych

6. wszelkie skargi można złożyć do odpowiedniego organu nadzorczego

7. podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do wykonania usługi. Odmowa uniemożliwia nam prawidłowe wykonanie usługi.

Gromadzone dane

Na ogół ograniczamy je do minimum niezbędnego do wykonania usługi i wystawienia dokumentu sprzedaży tj. imię, nazwisko, adres zamieszkania, numer telefonu , e-mail oraz w niektórych przypadkach pesel i nr konta (przy płatnościach bezpośrednio na nasze konto). Dane te są podawane podczas podpisywania umowy, lub podczas zamawiania i wykonywania usługi. Dodatkowo od firm będziemy wymagany jest numer NIP oraz Regon.

Należy pamiętać, aby podawane dane osobowe / dane firmy były zgodne z rzeczywistością.

Odwiedzając na naszą stronę internetową, automatycznie zbierane są dane dotyczące Twojej wizyty, np. Twój adres IP, nazwa domeny, rodzaj przeglądarki internetowej, rodzaj systemu operacyjnego, itp. Dane te zbierane są za pomocą oprogramowania analitycznego.

Kontaktując się z naszą firma poprzez formularz kontaktowy niezbędne będzie podanie adresu email. Adres IP jest pobierany automatycznie.

Wykorzystanie danych

Szanujemy Państwa prywatność i dokładamy wszelkich starań, aby dane przez nas posiadane były gromadzone i przechowywane w sposób bezpieczny.

Dane zbierane podczas wizyt na stronach internetowych mogą być użyte do zbierania danych demograficznych, do personalizacji zawartości stron internetowych i do analizy zachowań użytkowników na firmowej stronie internetowej. Dane te są zbierane anonimowo.

W trakcie korespondencji z Tobą, Twoje dane będą wykorzystane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie.

Jeśli zgromadzone dane będą niekompletne, zastrzegamy sobie prawo do wysłania prośby o uzupełnienie danych.

W wyjątkowych sytuacjach zgromadzone dane mogą zostać przekazane powołanym do uzyskiwania takich informacji organom państwowym.

Możemy się z Tobą kontaktować telefonicznie, pisemnie lub drogą elektroniczną w celu realizacji usług, a okazyjnie informując np. o nadchodzących wydarzeniach czy nowościach w gamie usług.

Pozostałe informacje

Na każdym etapie masz prawo do wglądu, edycji lub usunięcia Twoich danych. 

Dane użyte do celów księgowych nie podlegają zmianie, lub usunięciu.

Informacje o plikach cookies są dostępne pod adresem http://www.lekcjebartek.pl/?page_id=362

Jeśli uważasz, że podawane dane są dla Ciebie szczególnie wrażliwe, zachęcamy do osobistego przekazania nam ich w formie pisemnej bądź ustnej- pomijając drogę elektroniczną itp.

Jeśli już wysyłasz do nas załączniki, zawierające Twoje dane osobowe, zadbaj o to, aby były szyfrowane hasłem i przekazane nam na adres biuro@lekcjebartek.pl . Uniemożliwi to wykorzystanie Twoich danych przez osoby niepowołane.

Staramy się szyfrować wszystkie dokumenty zawierające Twoje dane, aby uniemożliwić wykorzystanie ich przez osoby trzecie. Dlatego do otwarcia załączników może być wymagane hasło.

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany powyższej polityki prywatności publikując ją na tej stronie.

Każdy Klient jest zobowiązany do zapoznania się z powyższą polityką prywatności i stosowaniem się do jej zasad.

ADMINISTRATOR DANYCH

lekcjebartek Bartłomiej Dzida
ul. Turystyczna 48
43-241 Łąka

NIP 638 179 47 43
NR TEL. +48 781 447 477